PAR NORDE

NORDE ir oficiālais NISSAN pārstāvis Latvijā, kas vienlaicīgi nodrošina gan automašīnu tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus, kā arī automašīnu apdrošināšanu un līzinga noformēšanu. NORDE piedāvājumā ietilpst NISSAN automašīnu modeļu klāsts, to apkope, garantija un rezerves daļas un plašs automašīnu aksesuāru piedāvājums. NORDE piedāvā arī lietotu automašīnu iegādi, to pasūtīšanu, pieņemšanu komisijas tirgošanai un automašīnu nomu.

NORDE savu darbību uzsāka 1995.gadā automašīnu tirdzniecības nozarē kā jaunu un lietotu automašīnu izplatītāji. 2005.gadā NORDE kļuva par NISSAN automašīnu oficiālo dīleri Latvijā, un 2005.gada beigās atvēra vienu no lielākajiem NISSAN autosaloniem Ziemeļeiropā. NORDE ir augošs uzņēmums ar stabilu vēsturi un rūpīgi izstrādātu darbības stratēģiju, kas garantē panākumus un klientu lojalitāti gan NISSAN zīmolam, gan NORDE kā šo automašīnu zīmolu dīlerim.

NORDE kā Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedrs, sadarbojoties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, piedalās projektā "Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana" īstenojot darbinieku kvalifikācijas paaugtināšanas programmu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

 

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!