NEW JUKE
KUPEJAS KROSOVERS

JAUNAIS NISSAN JUKE

Cena, sākot no 16 500 €

JAUNAIS NISSAN JUKE

Pirmais Nissan JUKE salauza šablonus ar savu unikālo stilu. Tagad jaunais Nissan JUKE ir gatavs kārtējo reizi mainīt Jūsu domas par kompaktajiem SUV.

CENAS UN APRĪKOJUMS

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu –400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas. **

*AR 5 GADU GARANTIJU!

IEGĀDĀJIETIES JAUNO NISSAN JUKE UN SAŅEMIET DĀVANU:
5 SERVISA APKOPES PAR BRĪVU.

JAUNAIS NISSAN JUKE - SPORTISKA DIZAINA KUPEJAS KROSOVERS, KAS APRĪKOTS AR JAUNĀKAJĀM TEHNOLOĢIJĀM!Iegādājoties jauno un iekārojamo Nissan JUKE, Jūs iegūsiet 5 servisa apkopes par brīvu:- Ietaupiet līdzekļus uz servisa apkopes vizītēm;- Sirdsmiers par Jūsu automobili un tā tehnisko stāvokli ilgāku laiku; - Tehnsiskās apkopes, kuras veiks profesionāli mehāniķi un izmantos tikai oriģinālās rezerves daļas;- Augstāka tālākpārdošanas vērtība automobilim;- Iespēju nodot servisa apkopes arī nākamajam automobiļa īpašniekam.

*TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU!

STILA NOTEICĒJS PĒC DABAS

Pirmais Nissan JUKE salauza šablonus ar savu unikālo stilu.
Tagad jaunais Nissan JUKE ir gatavs kārtējo reizi mainīt Jūsu domas par kompaktajiem SUV.

KUPEJA, KAS RADA APVĒRSUMU

Izteiksmīgas līnijas, iespaidīgi lukturi, intriģējoši dizaina akcenti, 19" vieglmetāla diski un atšķirīgais pludlīniju jumts. Viegli pamanāma un apveltīta ar lielisku aerodinamiku, kas ļauj Jums šķelt gaisu, efektīvi izmantojot degvielu un izbaudot klusu braukšanas pieredzi.

AIZMUGURĒJO LED LUKTURU IKONISKĀ FORMA

Jaunā Nissan JUKE aizmugurējiem gaismas diožu lukturiem piemīt uzmanību piesaistošais raksturīgais Nissan „Boomerang” tipa dizains. Spilgtie gaismas diožu lukturi padara Jūs labāk saredzamu, vienlaikus rūpējoties par drošību un stilīgu izskatu. Augšupvērstais aizmugurējais spoileris liecina par raksturu, kā arī uzlabo jaunā Nissan JUKE aerodinamiku.  

PILNĪGI JAUNA PRIEKŠĒJO LUKTURU FORMA

Sasniedziet mērķus! Tikai jaunajam Nissan JUKE ir tik ikonisks priekšpuses dizains. Gaismas diožu vienlaidus apgaismojums nodrošina dabīgai dienasgaismai pietuvinātu izskatu, tādējādi uzlabojot redzamību autovadītājam.

JŪSU PERSONISKĀ TELPA

Jaunā Nissan JUKE revolucionārais dizains piedāvā koncentrētu, pilota kabīnei līdzīgu interjeru. No „planējošā spārna” dizaina līdz pludlīnijas veida mērinstrumentu panelim – it viss jaunajā Nissan JUKE ļauj Jums atrasties aizraujoša snieguma centrā. Modernas tehnoloģijas ir intuitīvi izvietotas Jūsu rokas stiepiena attālumā. Galvas balsti kļūst par Jūsu personisko koncertzāli. Sportiskie sēdekļi ietver un notur Jūs vietā. Taču vienlaikus tas ir plašs un sniedz labu redzamību.

VISS, KAS JUMS VAJADZĪGS, ROKAS ATTĀLUMĀ

Tehnoloģijas Jūsu ērtībām. Jaunā Nissan JUKE spilgtais 8" augstas izšķirtspējas skārienekrāns ir Jūsu saziņas centrs, kas rūpējas par Jūsu informētību un sasniedzamību un nodrošina Jums kontroli pār savu pasauli.

JŪSU ACU PRIEKŠĀ

Vērsts uz aizrautību. Teicami novietotais 7 collu modernais autovadītāja braukšanas palīgsistēmu displejs nodrošina Jūs ar visu Jums nepieciešamo informāciju kristāldzidrā izšķirtspējā un viegli salasāmā veidā, ietverot borta datoru, braukšanas norādes, audio un citas funkcijas, lai saīsinātu laiku, kurā Jūsu skatiens nav vērsts uz ceļu.  

MONOFORMAS SPORTA SĒDEKĻI AR BOSE® PERSONAL® PLUS GALVAS BALSTIEM

Izbaudiet skaņu tā, kā nekad iepriekš. UltraNearField autovadītāja un pasažieru galvas balstu skaļruņi iemieso revolūciju audio pasaulē, ieskaujot Jūs 360 grādu skaņas baudījumā. Sporta sēdekļi ir tik ērti, ka Jūs, iespējams, nekad nevēlēsities izkāpt no sava jaunā Nissan JUKE.

INTELIĢENTĀ INTEGRĀCIJA.

VIENMĒR SAVIENOTS AR JŪSU PASAULI

  Jūsu dzīves ritums ir spraigs 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Jaunais Nissan JUKE ir aprīkots ar visu, kas nepieciešams, lai dzīvotu Jums līdzi.
NissanConnect izmanto tādas modernākās tehnoloģijas kā Apple CarPlay, Android Auto** un pat Wi-Fi, lai pastāvīgi nodrošinātu Jums informāciju un izklaidi.
Inteliģentā integrācija palīdz Jums uzturēt saikni ar apkārtējo pasauli mūsdienu spraigajā tempā.

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

Iedomājieties — Jūs iekāpjat savā jaunajā Nissan JUKE, ir ielādēts Jūsu iemīļotākās mūzikas atskaņošanas saraksts, iestatīta navigācijas sistēma un Jūsu saņemtie ziņojumi gaida, kad tos izlasīsit. Šis ir moderns veids, kā palikt savienotam. Apple CarPlay vai Android Auto** integrē Jūsu viedtālruni ar automobili, nodrošinot vienkāršāku un drošāku braucienu.

NISSANCONNECT SERVICES

Viedtālrunis sastop viedāku automobili. NissanConnect sniedz Jums neticamu jaudu, izmantojot ērti izmantojamu aplikāciju. No tādām nopietnām lietām kā automātiska palīdzības izsaukšana nopietna negadījuma situācijā līdz pat iespējai attālināti aizslēgt Jūsu jauno Nissan JUKE. Aizmirsāt, kur novietojāt savu automobili? Jūs varat attālināti iedarbināt skaņas signālu un signāllukturus. Vai arī vienkārši izmantojiet automobiļa atrašanās vietas noteicēju. Jūs pat varat pieslēgties savam jaunajam Nissan JUKE ar aplikācijas starpniecību.  

INTELIĢENTĀ BRAUKŠANA.

TEHNOLOĢIJAS, KAS PAVER IESPĒJAS

Nissan Inteliģentās mobilitātes logotips

Nissan Inteliģentā mobilitāte dāvā Jums pilnīgi jaunu veidu, kā pārvietoties.
Ar jauno Nissan JUKE Jūs brauksiet pārliecinātāk un būsiet labāk savienots ar pasauli ap Jums.

PROPILOT TEHNOLOĢIJA“

Nākamās paaudzes braukšanas pieredze ļauj Jums palielināt braukšanas baudījumu ar savu jauno Nissan JUKE, vienlaikus sniedzot Jums drošību un kontroli. ProPILOT*** palīgsistēma palīdz Jūsu jaunajam Nissan JUKE saglabāt noteiktu braukšanas attālumu starp Jūsu un priekšā esošo automobili atkarībā no satiksmes plūsmas. Tā var pat pilnībā apstādināt automobili un tad atkal palielināt Jūsu ātrumu, kad satiksmes plūsma atsāk kustēties. Braucot pa brīvu autoceļu, taisnos ceļa gabalos un pat nelielos līkumos ProPILOT*** palīgsistēma notur Jūsu automobili braukšanas joslas vidū.

MODERNĀ DROŠĪBAS UN AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMA

Jūs esat tikai cilvēks. Palīdzīga roka noder vienmēr. Jaunais Nissan JUKE vienmēr ir nomodā pār Jums — sākot ar ceļazīmju lasīšanu un beidzot ar Jūsu „aklajā” zonā braucošu automobiļu piefiksēšanu, un pat atpazīstot Jūsu ceļu potenciāli šķērsojošus kājāmgājējus un velosipēdistus.

NOVIETOJIET AUTOMOBILI KĀ PROFESIONĀLIS

Jūs nebaidīs nekādu izmēru stāvvietas. Apkārtskata monitors ir kameru sistēma, kura ļauj Jums redzēt savu automobili 360° grādu skatā ar pārslēdzamu priekšas, aizmugures un trotuāra malas skatu, lai ļautu Jums būt pārliecinātam par sevi un kontrolēti novietot savu automobili stāvvietā.

INFORMĒJIET MANI!

Vēlos uzzināt vairāk par jauno JUKE!

INTELIĢENTĀ BRAUKŠANA.

ĻAUJIET SIRDIJ SISTIES STRAUJĀK

Iekārtojieties lieliski atbalstošajos sporta sēdekļos, satveriet D formas stūres ratu un sagatavojieties elpu aizraujošam piedzīvojumam. Atsaucīgais turbopūtes dzinējs nodod savu jaudu riteņiem caur zibensātru DCT pārnesumkārbu. Precīzā, dinamiskā piekare ir lieliski saderīga ar izturīgo, stingro šasiju. Pievienojiet tam visam dinamiskās tehnoloģijas un iegūsiet braucienu, kas ir ne vien drošs, bet arī aizraujošs.

SMAIDS JŪSU SEJĀ

Neatkarīgi no tā, vai braucat ikdienas darīšanās vai pa gleznainu maršrutu, ar jaunā Nissan JUKE stūres ratu ikviens pagrieziens kļūst aizraujošs. Jaudīgs motors nodrošina lielisku automobiļa gaitu. Precīzā stūres iekārta ļauj Jums viegli vadīt savu Nissan JUKE, modernajai aktīvās vilces kontroles sistēmai vienlaikus darbojoties nemanāmi, lai palīdzētu Jums pārliecinoši izbraukt ikvienu pagriezienu. Mūsdienīgais datordizains nodrošina stabilu šasiju, sniedzot nevainojamu pamatu sportiskai braukšanai pielāgotajai balstiekārtai. Dodieties izbraucienā un Jūs atklāsit sev minimālu automobiļa sasveri un sportisku vadāmību, vienlaikus izbaudot iztapīgi ērtu braukšanas pieredzi pat ar masīviem 19 collu vieglmetāla diskiem.

IZVĒLIETIES SAVU BRAUKŠANAS REŽĪMU

Izvēlieties ECO režīmu augstākai degvielas efektivitātei, Standard režīmu – labākajam līdzsvaram starp degvielas efektivitāti un sniegumu – vai Sport režīmu maksimāli elpu aizraujošam braucienam.

DCT PĀRNESUMKĀRBA AR LĀPSTIŅVEIDA PĀRNESUMIEM

Izbaudiet JUKE 7 pārnesumu dubultā sajūga automātiskās pārnesumkārbas tūlītējo reakciju. Uz stūres rata uzstādītie lāpstiņveida pārnesumu pārslēgi ļauj Jums parocīgi mainīt pārnesumus.

UZZINIET VAIRĀK PAR JAUNĀ NISSAN JUKE PIEDĀVĀTO IEPRIECINOŠO BRAUKŠANAS PIEREDZI!

UZZINIET VAIRĀK PAR OPTIMIZĒTO SNIEGUMU! 

PADARIET TO PAR SAVU

Ir tikai viena aizraujošāka lieta par jauno Nissan JUKE un tā ir JŪSU JAUNAIS NISSAN JUKE. N-Design aprīkojuma līmenis apvieno 2 toņu jumtu, 19" Akari vieglmetāla diskus, kā arī sportiskākus un vienlaikus izmeklētus eksterjera dizaina apdares elementus. Tam arī ir personalizēts interjers ar meistaru veidotiem materiāliem. Izpaudiet sevi tā, kā nekad iepriekš.


Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan JUKE vidējais degvielas patēriņš: 5,9 – 6,4 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 135 – 145 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2020. 
*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.
**Servisa apkopes ietver 5 regulārās tehniskās apkopes saskaņā ar automobiļa tehniskās apkopes grafiku (līdz 100 000 km vai 60 mēnešus no automobiļa pirmās reģistrēšanas). Piedāvājums neattiecas uz Visia aprīkojuma līmeni.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!