Atpakaļ

NISSAN X-TRAIL - BAUDIET ZIEMU AR JAUDĪGU 4X4!

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan X-TRAIL, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – papildu 1 gada Nissan 5★ pagarināto garantiju bez maksas.

NISSAN X-TRAIL - RADĪTS JUMS UN JŪSU ĢIMENEI!

SUV, kas ir radīts piedzīvojumiem gan Jums, gan Jūsu ģimenei. Piedzīvojiet ģimenes skaistākos mirkļus kopīgos piedzīvojumos – dodieties, kur vien acis rāda un sirds sauc. X-TRAIL ar tīkamu un izturīgu dizainu, jaudīgu dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņu, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām un pieejams arī versijās līdz pat 7 sēdvietām.

5 000 € ATLAIDE AUGSTĀKĀS KLASES 177 ZS 4X4 AUTOMOBIĻU MODEĻIEM AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU.

NISSAN X-TRAIL AR ATLAIDI LĪDZ 5 000 €!

Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.03.2019.

*Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan X-TRAIL vidējais degvielas patēriņš: 5,1 – 7,4 l/100 km (NEDC), CO2 izmešu apjoms: 135 – 162 g/km (NEDC). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – papildu 1 gada Nissan 5★ garantija (1 g. / līdz 100 000 km kopējam nobraukumam, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) klienta jaunajam Nissan automobilim, ir pieejams papildus Nissan X-TRAIL īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+.

TESTA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti

Parādīt visu

Auto noliktavā

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!