Atpakaļ

NISSAN LEAF ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan LEAF, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

"Atrodiet sev piemērotāko Nissan LEAF. Pilnīgi elektrisks automobilis, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām kā e-Pedal™ un moderno autovadītāja braukšanas palīgsistēmas tehnoloģiju ProPILOT**, ļaujot izbaudīt braukšanas prieku ik reizi. Izvēlieties Nissan LEAF ar nobraucamo attālumu līdz 270 km (WLTP)*** vai arī Nissan LEAF e+ versiju ar jaudu līz 214 ZS un nobraucamo attālumu līdz 385 km (WLTP).***
Ikdienā braukšana ar elektroautomobili izmaksā aptuveni 2 € / 100 км. Kā arī Jums ir iespēja apbraukt satiksmes sastrēgumus, izmantojot sabiedriskā transporta braukšanas joslas, kā arī izmantot bezmaksas autostāvvietas iespējas Rīgā.

JŪSU SIRDSMIERAM NISSAN LEAF TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU!*

Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.12.2019.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas, ir pieejams papildus Nissan LEAF īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+.
*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

TESTA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!