Atpakaļ

NISSAN MICRA ACENTA AR 15% ATLAIDI!

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

TAGADA AR 5 GADU GARANTIJU!*

Nissan MICRA nosaka jaunus standartus "B" segmenta hečbeku dizainā, nodrošinātajā komforta līmenī un sniegumā. Tās drosmīgais dizains aizraujošais eksterjers un interjers, modernās tehnoloģijas, dinamiskums un komforts izceļ Nissan MICRA piektās paaudzes sniegto, nepārspējamo braukšanas pieredzi.
Tagad Jūs varat iegādāties Nissan MICRA Acenta IG-T 100 X-Tronic, sākot no 14 998 €!
Nissan MICRA Acenta versijā ietilpst:
• 7" skārienjutīgs ekrāns;
• Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma;
• Automātiskās tālās / tuvās gaismas;
• Inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma;
• Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma;
• Kruīza kontrole;
• Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā;
• Riepu gaisa spiediena kontroles sistēma (TPMS);
• Un daudz kas cits.

NISSAN MICRA ACENTA AR -15% ATLAIDI!

Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.12.2019.

*Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan MICRA vidējais degvielas patēriņš: 5,6– 6,5 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 126 – 146 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas,, ir pieejams papildus Nissan MICRA īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+. *5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

TESTA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!