Atpakaļ

NISSAN QASHQAI ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

QASHQAI AR JAUNU VĒL JAUDĪGĀKU DZINĒJU TIKAI NO 16 900 €!

AR 5 GADU GARANTIJU!*


Nissan QASHQAI tagad ir aprīkots ar jaunu 1.3 litru benzīna dzinēju, kas ir jaudīgāks un tam ir mazāks degvielas patēriņš un CO2 izmešu apjoms.

QASHQAI Visia City tikai no 16 900 €! QASHQAI Visia City ir aprīkots ar visu nepieciešamo:
- Jauns 140 ZS 1,3 l benzīna dzinējs ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu;
- Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā un "Auto Hold" funkcija;
- AM/FM radio un CD atskaņotājs ar Bluetooth;
- Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju;
- LED dienas gaismas lukturi;
- Manuālā gaisa kondicionēšanas sistēma;
- Elektriski, no attāluma vadāmi priekšējie un aizmugurējie sānu logi;
- u.c.
QASHQAI ir viens no krosoveru segmenta veidotājiem automobiļu industrijā. Jau kopš pirmsākumiem Nissan QASHQAI ir bijis populārākais automobiļu modelis savā segmentā un kopā ir pārdoti vairāk nekā 5 000 Nissan QASHQAI Latvijā.

QASHQAI VISIA CITY AR BENZĪNA DZINĒJU, MANUĀLO ĀTRUMKĀRBU UN 5 GADU GARANTIJU* TIKAI NO 16 900 €!

QASHQAI AR JAUNU VĒL JAUDĪGĀKU DZINĒJU TIKAI NO 16 900 €!

Piedāvājums ir spēkā līdz: 30.09.2019.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan QASHQAI vidējais degvielas patēriņš: 5,3 – 7,2 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 139 – 183 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas, ir pieejams papildus Nissan QASHQAI īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+. 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

TESTA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!