APDROŠINĀŠANA UN LĪZINGS

apdrošināšana

Pasargā savu jauno automobili no iespējamiem riskiem un neparedzētiem izdevumiem, jo mēs, sadarbojoties ar lielākajiem apdrošinātājiem, ieteiksim piemērotāko apdrošināšanas risinājumu drošībai uz ceļa. Piedāvājam iegādāties OCTA un KASKO apdrošināšanu. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, sniegsim konsultāciju, kā vislabāk rīkoties konkrētajā situācijā, un palīdzēsim sastādīt pieteikumu apdrošināšanas kompānijai, novērtēsim bojājumus, un ar apdrošināšanas kompāniju saskaņosim remontdarbu izmaksas tāmi. Norde servisa centrā veiksim nepieciešamos remontdarbus, garantējot visaugstāko kvalitāti, ja to paredz apdrošināšanas polises noteikumi. Parūpējies par savu drošību jau savlaicīgi!

SAZINĀTIES AR APDROŠINĀŠANAS BROKERI
GATI BREDIKU

gatis.brediks@norde.lv

+37126525544

LĪZINGS

Piedāvājam ērtu un Tavām vajadzībām atbilstošu finansējuma risinājumu jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādei. Norde speciālisti, izvērtējot katru konkrēto situāciju, palīdzēs izvēlēties piemērotāko līzinga veidu, lai pēc iespējas ātrāk vari noformēt automašīnas iegādi, neatliekot pirkumu uz vēlāku laiku. Piedāvājam noformēt finanšu vai nomas līzingu.

Finanšu līzings

Finanšu līzings būs piemērots, ja vēlies iegādāties automašīnu, veicot maksājumu pa daļām noteiktā laika posmā līdz līzinga termiņa beigām. Automašīnu varēsi sākt lietot uzreiz pēc līzinga darījuma noslēgšanas un pirmās iemaksas veikšanas. Pēc pēdējā līzinga maksājuma veikšanas, automašīna tiks pārreģistrēta uz Tava vārda un pāries Tavā īpašumā.

Nomas līzings

Nomas līzings ir piemērots, ja vēlies automašīnu iznomāt līdz noteiktam termiņam. Kredītiestāde izvēlēto automašīnu iegādāsies Tavā vietā, savukārt Tu automašīnas lietošanas periodā katru mēnesi veiksi nomas maksājumus. Nomas termiņa beigās būs iespēja automašīnu atdot Norde tādā tehniskajā stāvoklī, kurš atbilst dabiskajam nolietojumam, nedomājot par tās realizāciju vai arī būs iespēja to izpirkt. Automašīnas izpirkšanas nosacījumi tiks noteikti pirms līzinga līguma noslēgšanas.

SAZINĀTIES AR LĪZINGA SPECIĀLISTI
MADARU SKUJU

madara.skuja@norde.lv

+37126590813

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!