Piedāvājumi korporatīvajiem klientiem

1991.gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau vairāk nekā 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un biznesa panākumus. “Norde” nodrošina gan mašīnu tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus – apkopi, garantiju, rezerves daļas, aksesuārus, virsbūvju remontu, kā arī auto nomu. Klientiem ir pieejams pilns pakalpojumu spektrs, gan iegādājoties automašīnu, gan tās ekspluatācijas laikā.

Norde mērķis ir radīt konkurētspējīgāko piedāvājumu korporatīvajā segmentā, maksimāli pielāgojot piedāvājumu mūsu klientu vēlmēm jebkurai juridiskajai personai, kas iegādājas automobiļus - sākot no mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjiem līdz lieliem Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm.

Sazinieties ar mums!

NORDE korporatīvās pārdošanas speciālisti atbildēs uz jautājumiem un sagatavos Jums piemērotāko automobiļu piedāvājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām

GATIS SILIŅŠ:

Tālr. 27030910

E-pasts: gatis.silins@norde.lv

Iepazīties ar piedāvājumu