NORDE apraksts

SIA NORDE savu darbību uzsāka 1995. gadā automašīnu tirdzniecības nozarē kā jaunu un lietotu automašīnu izplatītāji.

2005. gadā SIA NORDE kļuva par NISSAN automašīnu oficiālo dīleri Latvijā, un 2005. gada beigās atvēra vienu no lielākajiem NISSAN autosaloniem Ziemeļeiropā. Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 60 darbinieku, to skaitā servisa darbinieki, automašīnu pārdevēji un administrācijas darbinieki.

SIA NORDE ir oficiālais NISSAN pārstāvis Latvijā, kas vienlaicīgi nodrošina gan automašīnu tirdzniecību, gan pēcpārdošanas apkalpošanu. SIA NORDE piedāvājumā ietilpst viss NISSAN automašīnu modeļu klāsts, to apkope, garantija un rezerves daļas, kā arī automašīnu aksesuāru piedāvājums. SIA NORDE piedāvā arī lietotu automašīnu iegādi, to pasūtīšanu, pieņemšanu komisijas tirgošanai un automašīnu nomu.

SIA NORDE ir augošs uzņēmums ar stabilu vēsturi un rūpīgi izstrādātu darbības stratēģiju, kas garantē panākumus un klientu lojalitāti gan NISSAN zīmolam, gan SIA NORDE kā tā dīlerim.

Oficiālais NISSAN dīleris Latvijā - SIA NORDE ieguvis apbalvojumu - "UZSLAVĒTĀKAIS UZŅĒMUMS 2011" nominācijā "AUTO TIRDZNIECĪBA, AUTOSALONI, NOMA, REMONTS".

Vairāk par apbalvojumu lasiet ŠEIT!

Oficiālais NISSAN pārstāvis Latvijā - SIA Norde ir sertificēts veikt automašīnu NISSAN tirdzniecību, apkopi un remonta darbus.

Oficiālais NISSAN dīleris Latvijā - SIA NORDE ir Auto asociācijas biedrs www.lpaa.lv

Latvijas Pilnvaroto Autotirgotāju asociācija 13.12.2010. ir noslēgusi līgumu Nr.: L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta "Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanas" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

SIA NORDE kā Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedrs piedalās projektā, īstenojot darbinieku kvalifikācijas paaugtināšanas programmu.