Atpakaļ

Aizvadīta izstāde "Auto 2017"

No 7. – 9. aprīlim izstāžu centrā Ķīpsala jau 18. gadu norisinājās starptautiskā auto industrijas izstāde “Auto 2017”. Tās ietvaros arī Norde vienotā Nissan stendā prezentēja savus aktuālākos piedāvājums un jaunumus.

Nissan stenda apspriestākais eksponāts bija pilnīgi jaunā Nissan Micra, kas sevi jau skaļi un nopietni ir pieteikusi Eiropas tirgū, pārliecinoši ienākot B segmentā. Pirmās automašīnas uz Latvijas ielām gaidāmas jau jūnija sākumā.

Atskatoties uz 2016. jaunu automašīnu reģistrācijas datiem, savu uzvaras gājienu pārleicinoši turpina Nissan krosoveru sērija, kas aizvadītajā gadā ir bijusi populārākā jaunu automašīnu pircēju vidū. Nepārspēts tirgus līderis, savu pozīciju nezaudējot jau ceturto gadu, ir Nissan Qashqai. Populāri ir arī ģimenes auto X-Trail, kas pieejams arī 7 vietu komplektacijā un sportiskais Nissan Juke, kas Latvijā, tā robusto līniju dēļ,  ir iecienīts tieši sieviešu vidū.

Nissan sortiments pārstāv arī vieglo komerctransportu, kurā savu darba spēku ir pierādījusi Nissan Navara un iepazīties ar klientiem gatavs NV300, kas pieejams komopletācijās VAN, CREW VAN un Combi, kas būs pieejams arī 9 vietu kompletacijā.

Klientiem bija iespēja, gan apskatīt un aptaustīt spēkratus, gan saņemt īpašus izstādes cenu piedāvājumus un profesionāļu konsultācijas.